Programma open ateliers

WANNEER WAT INFO KOSTEN
maandag 10.00-12.30 uur Open atelier

Annemarie Drenth,

drenth009@kpnmail.nl

Albert Kniese

albert.kniese@gmail.com

geen
maandag 13.30-16.00 uur Open atelier

Mirjam Jansen mirpir27@gmail.com

Kiki Brasser  braspers@planet.nl

Marjan Waaijer mwaaijer@casema.nl

geen
maandag  19.30-22.00 uur Open atelier Margrita Prins  prinsjp@wxs.nl geen
dinsdag 19.30-22.00 uur, 1ste , 3de  en 5de dinsdag v.d. maand Model gekleed 

Rienk Eggink

r.eggink@sdu.nl

€ 5,- (model)
dinsdag   19.30-22.00 uur,  2de en 4de dinsdag v.d. maand Model naakt

Bas Derksen

basdrxn@gmail.com

€ 5,- (model)
woensdag 10.00-12.30 uur Open atelier

Annelies Nederbragt a.nederbragt@xs4all.nl

Jacqueline Sorel jacqueline.sorel@icloud.com

geen
vrijdag 10.00-12.30 uur Open atelier, behalve dagen waarop een cursus of workshop is

Henk de Gruiter henk279@hotmail.com

deelname vooraf aanmelden

geen
vrijdag 13.30-16.00 uur Open atelier Wekelijks,  behalve op dagen waarop een workshop of cursus is

Hannah Marks hannah.marks.09@gmail.com

deelname vooraf aanmelden

geen

1e zaterdag v.d. maand

10.00 – 12.30

Model korte stand naakt

Albert Kniese

albert.kniese@gmail.com

€ 5,- (model)
 2de en 4de zaterdag van de maand 10.00-12.30 uur Model lange stand (naakt of gekleed)

Nel Hordijk nelhordijk@hotmail.com

Marianne van Erp vanerpmarianne@hotmail.com

Arline van Raffe a.van.raffe@kpnplanet.nl

€ 5,- (model)
eerste en derde zondag van de maand 10.00-14.00 uur, Open atelier/etsen Felix Timmermans felixtimmermans@hetnet.nl €4,- (materiaal)
2de zondag van de maand 10.00 -12.30 uur Open atelier grafische technieken (lino, monoprint en gelli-print) Thea van der Heyden t.van.der.heijden@hccnet.nl geen kosten, € 0,50 koffie/thee

logo-trans-klein

De International Art Club is een vereniging die je de mogelijkheid biedt je te ontwikkelen in tekenen, schilderen en grafische technieken.

  • Weimarstraat 23

    2562 GN Den Haag

Copyright 2017 IAC DEN HAAG © All Rights Reserved