CoordinatorKostenInfo
maandag
10.00-12.30 u
Annemarie Drenth
drenth009@kpnmail.nl
Albert Kniese
albert.kniese@gmail.com
geen
maandag
13.30-16.00 u
Mirjam Jansen
mirpir27@gmail.com
Kiki Brasser
braspers@planet.nl
Marjan Waaijer
mwaaijer@casema.nl
geen
maandag
19.30-22.00 u
Margrita Prins
prinsjp@wxs.nl
geen
dinsdag
10.00-12.30 u
Renee Toolens
renee.toolens@planet.nl
geenAquarel
dinsdag
19.30-22.00 u
Rienk Eggink
r.eggink@sdu.nl
€ 5,-Modeltekenen
woensdag
10.00-12.30 u
Annelies Nederbragt
a.nederbragt@xs4all.nl
geen
vrijdag
10.00-12.30 u
Henk de Gruiter
henk279@hotmail.com
geen
zaterdag
10.00-12.30 u
Rienk Eggink
r.eggink@sdu.nl
€ 5,-Modeltekenen
zondag
10.00-12.30 u
Thea van der Heijden
t.van.der.heijden@hccnet.nl
geen2e zondag van de maand
Grafische Technieken
zondag
10.00- 14.00 u
Felix Timmermans
felixtimmermans@hetnet.nl
€ 4,-
materiaal
1e en 3e zondag van de maand
Etsen

logo-trans-klein

De International Art Club is een vereniging die je de mogelijkheid biedt je te ontwikkelen in tekenen, schilderen en grafische technieken.

  • Weimarstraat 23

    2562 GN Den Haag

Copyright 2017 IAC DEN HAAG © All Rights Reserved