Programma open ateliers

WANNEER WAT INFO KOSTEN
maandag 10.00-12.30 uur Open atelier

Teus Beekhuizen tbeekhuizen@casema.nl

Tenny Ruyter tennyruyter@gmail.com

geen
maandag 13.30-16.00 uur Open atelier Katja van de Valk katjaw@hotmail.nl               Mirjam Jansen mirpir27@gmail.com geen
maandag  19.30-22.00 uur Open atelier Margrita Prins  prinsjp@wxs.nl geen
dinsdag 10.00-12.30 uur Aquarel besloten groep

Dorine Coutinho dorinecoutinho@hotmail.com

Hanny Nieuwenhuis hannynieuwenhuis@hotmail.com

geen
dinsdag  10.00-12.30 uur behalve 1x per maand als er aquarelles is
Open atelier  

Annelies Abbink annelies.abbink@ziggo.nl

Maria Goossens zwarteorchidee50@gmail.com

geen
dinsdag 19.30-22.00 uur, 1ste , 3de  en 5de dinsdag v.d. maand Model gekleed  Rienk Eggink r.eggink@sdu.nl € 5,- (model)
dinsdag   19.30-22.00 uur,  2de en 4de dinsdag v.d. maand Model naakt

Bas Derksen

basdrxn@gmail.com

€ 5,- (model)
woensdag 10.00-12.30 uur Open atelier

Jacqueline Sorel jacqueline.s@online.nl

Annelies Nederbragt a.nederbragt@xs4all.nl

geen
vrijdag 10.00-12.30 uur Open atelier, behalve dagen waarop een cursus of workshop is
Henk de Gruiter henk279@hotmail.com geen
vrijdag 13.30-16.00 uur Open atelier Wekelijks,  behalve op dagen waarop een workshop of cursus is Hannah Marks hannah.marks.09@gmail.com geen
eerste zaterdag van de maand  10.00-12.30 uur odel korte standen naakt Albert Kniese albert.kniese@gmail.com € 5,- per keer (model)
derde zondag van de maand 10.00-14.00 uur, behalve in oktober: zaterdag 20 oktober Open atelier/grafische technieken Felix Timmermans felixtimmermans@hetnet.nl €3,- (materiaal)
 2de en 4de zaterdag van de maand 10.00-12.30 uur Model lange stand (naakt of gekleed)

Nel Hordijk nelhordijk@hotmail.com

Marianne van Erp vanerpmarianne@hotmail.com

Arline van Raffe a.van.raffe@kpnplanet.nl

€ 5,- (model)
2de zondag van de maand 10.00 -12.30 uur Open atelier grafische technieken (lino, monoprint en gelli-print) Thea van der Heyden t.van.der.heijden@hccnet.nl (graag eerst aanmelden)  geen kosten

logo-trans-klein

De International Art Club is een vereniging die je de mogelijkheid biedt je te ontwikkelen in tekenen, schilderen en grafische technieken.

  • Weimarstraat 23

    2562 GN Den Haag

Copyright 2017 IAC DEN HAAG © All Rights Reserved